Ülisuur
Suur
Keskmine (tavaline)

Blogi

Mare Meldre

Regionaalhaigla rinnakabinetil 15 000 patsienti

Regionaalhaigla rinnakabinet loodi 2012. aastal, et naistel, kellel otseselt rindades ravi vajavat haigust ei ole, oleks võimalik ilma pikkade järjekordadeta saada abi ja nõustamist rindadega seotud probleemide osas. Lisaks nõustamisele on suur osa tööst suunatud vähijuhtumite avastamisele võimalikult varases - esimeses ja teises staadiumis, mil neid on võimalik tulemuslikult ravida, ütleb Regionaalhaigla rinnakabineti radioloog Mare Meldre. "Mulle teeb rõõmu, et naiste teadlikkus on rinnakabineti tegutsemise viie aasta jooksul tõusnud, seda just nooremate naiste osas.

13.12.2017
Dr Irja Ivarinen

Irja Ivarinen: “Tervenemise juures on tähtis, et last ümbritseb toetav pere või kasvõi üks inimene, kellega tal on turvaline olla.”

Psühhiaatrikliiniku seitsmenda osakonna juhataja, vanemarst-psühhiaater Irja Ivarinen räägib osakonna viiekümnenda tegutsemisaasta täitumise eel sellest, mida ta igapäevas töös märganud on. Näiteks seda, et tänapäeval tajuvad  psüühikahäiretega lapsed ja noored vanemate emotsionaalset eemalviibimist.   Tekst: Mari Kukk Foto: Meeli Küttim

22.11.2017
Operatsioonikeskuses

Regionaalhaigla võimekus raviteenust pakkuda on praegusest lepingumahust suurem

Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu ja analüütik Maarika Kuhi annavad ülevaate Regionaalhaigla praegusest ja lähiaastatel prognoositavast ravivõimekusest. Oleme ka sotsiaalministeeriumile ja Haigekassale seda tutvustanud ning edastanud oma ettepanekud, kuidas paremini tagada Põhja-Eesti elanikkonna meditsiiniline turvalisus. «Regionaalhaiglal on olemas suurepärane võimekus osutada kõrgetasemelist eriarstiabi senisest rohkem, tagades elanikkonnale parem ja kiirem eriarstiabi kättesaadavus,» ütles Peedu.

06.09.2017

Pages

Subscribe to