Uroloogiaosakond

Patsiendid tunnustavad meid

Tahan südamest tänada dr Margus Krabi, kes opereeris mind 11.11.2013. Töö oli väga hea! Lisaks heale erialasele oskusele, on dr Krabi ka osavõtlik, teeb täpselt nii nagu lubab ning suhtleb mitmes keeles võrdselt hästi. Ei mingit liigset juttu, vaid ikka ainult asjakohased teemad, mida ka käsitleb süviti. Tubli mees!

Udo

Tere! Soovin tänada mind opereerinud uroloogi Elari Valku ja osakonna personali, kes kõik näitasid ülesse hoolt ja abivalmidust ning tähelepanelikkust. Jõudu ja vastupidavust!

Fredy

Südamlikud tänud doktor Elari Valgule koos tema meeskonnaga ja kogu uroloogiaosakonna personalile professionaalse töö, hoolitseva ja vastutuleliku suhtumise eest!

Riho

Tänan ja teen sügava kummarduse Teie asutuse uroloogiapolikliiniku ja uroloogiaosakonna töötajatele - oma ala proffid ja pühendunud inimesed. Soovin neile selles raskes ja vastutusrikkas ametis kannatlikust, tervist, jõudu ja jaksu. Suur aitäh!

Gennadi Baranov

Tahan südamest tänada dr Elari Valku ja uroloogia osakonna õdesid teie põhjaliku töö, sõbraliku ja toetava suhtumise eest. Jõudu ja jaksu teile sellel raskel ajal!

Fredy

VAATA KÕIKI TÄNUAVALDUSI