Palume tungivalt viirushaiguste sümptomitega EMO-sse mitte tulla.

Viirushaiguste sümptomitega pöörduge oma perearsti poole või konsulteerige perearsti nõuandetelefonil 1220.

Kaitsemaski kandmine on haiglaruumides kohustuslik.

Alates 21. juunist on patsiente oodatud külastama COVID-19 vastu vaktsineeritud* või viimase 8 kuu jooksul läbipõdenud isikud, kes esitavad ka vastavasisulise tõendi. Loe lähemalt siit.

Pakkide saatmine on lubatud. Palume pakid jätta haigla infolauda, pakile tuleb märkida patsiendi nimi ja osakond. Loe lähemalt siit

Kui Teil on viirusinfektsiooninähud, teadaolev kontakt COVID-19 haigega või olete viimase 14 päeva jooksul reisinud kõrge riskiga välisriiki (vaata siit), siis palume teiste patsientide ja haiglatöötajate nakkusohutuse tagamiseks vastuvõtule mitte tulla. Vastuvõtuaega saate muuta helistades 617 1049 või kirjutades registratuur@regionaalhaigla.ee.

Regionaalhaigla tänab kõiki oma patsiente mõistva suhtumise eest olukorras, kus tervishoiukriisis oleme pidanud edasi lükkama teie haiglaravi vajavaid plaanilisi uuringuid, tegema muutusi raviplaanides, muutma vastuvõtuaegu või jätma ootele plaaniliste kirurgilise ravi. Teame, et tänane olukord toob kaasa ebamugavusi, mida püüame maksimaalselt vältida. Palume ka meie patsientide tööandjatel tulla vastu oma inimestele, kui nad oma planeeritud arstivisiidi aega haigla palvel ootamatult muudavad ning selle tõttu vajavad ka tööandjate paindlikkust.

 

ennetus


 

 

 

 

 

 

 

 

EMO Parkimine

Parkimisest

  • EMO esises tõkkepuuga parklas saavad tasuta parkida ainult EMO-sse pöördujad.
  • Kui tulete EMO keskuse arsti vastuvõtule autoga, registreerige klienditeenindaja juures parkimispilet. Valideeritud piletiga saate parklast väljuda tasu maksmata. Keskusest lahkudes tuleb parkimispilet sisestada keskuse fuajees asuvasse makseautomaati. 
  • EMO esises tõkkepuuga parklas on võimalik parkida 15 minutit tasuta. Selle aja jooksul on võimalik, nt patsiendi lähedastel või taksol, tuua patsient kohale või tulla talle järele. Sellisel juhul parkimispiletit eraldi märgistama või registreerima ei pea.
  • Teistele parkijatele maksab EMO esises tõkkepuuga parklas iga algav tund 4 eurot.