III ortopeedia osakond

III ortopeedia osakond tegeleb puusa- ja põlveliigeste endoproteesimisega. Samuti teostatakse revisioonendoproteesimisi, periproteesinfektsioonide ja periproteesmurdude ravi.

Patsiendid tunnustavad meid

Juhtus nõndaviisi, et õnnetu hetkega muutusin abistajast ise abivajajaks. Seevastu aga sain (enese jaoks ootamatult) positiivse kogemuse haiglasviibimise igas etapis. Iseloomustuseks ehk nii: turvatunnet pakkuv anestesioloog dr Nigu, professionaalne ja kindel dr Kristo Kask, särasilmne ja innustav füsioterapeut Sandra, hoolikad ja rõõmsameelsed III ortopeedia õed, eriliselt kanntalikud ja empaatilised hooldajad, aga ka kõik teised, - muhedatest autojuhtidest toetava kuvaosakonna personalini välja. Neil hetkil mõistad hästi, et mistahes kõrgtehnoloogiline seade ei asenda nii olulist inimlikku hoolivust. Mina sain tunda ka südantsoojendavat kollegiaalsust. Siira austuse ja tänuga, Ulvi-Kaire abivajanu III ortopeedias

Ulvi-Kaire

Sattusin haiglasse ootamatult trauma tõttu. Suured tänud EMO töötajatele, kes sel päeval pidid tegelema erakordselt paljude traumapatsientidega. Soovin südamest tänada dr Ants Kassi, kes leidis aja oma plaaniliste patsientide kõrval ka minu parandamiseks. Eriti tegid aga südame soojaks III ortopeediaosakonna õed ja hooldajad, kelle hoole all viibisin üheksa päeva. Nende abivalmidus, sõbralikkus, soojus ja tähelepanelikkus muutsid haiglas viibitud aja nii meeldivaks, kui üks haiglas olek üldse olla saab. Tuhat tänu teile kõigile! Soovin teile jõudu, vastupidavust ja head tervist. Olge hoitud.

Jana

Viibisin puusaliigese endoproteesimisega seoses haiglas 31.5-5.6.2020. Saan jagada vaid kõige paremaid tänusõnu kogu minu eest nendel päevadel hoolitsenud personalile! Kõik olid äärmiselt sõbralikud, professionaalsel tasemel enesekindel tegutsemine oli inimlikult loomulik ja sujuv. Suur tänu!

Indrek

Tahtsin tänada dr Paul-Sander Vahit. Kes märkas ja hoolis. Mul on jälle elamist väärt elu. Ma olen väga tänulik dr Vahile, EMOle ja kogu ortoopedia III personalile. Dr Vahi on imeline arst, mul pole lihtsalt sõnu selle kirjeldamiseks. Aitäh!

Renate

VAATA KÕIKI TÄNUAVALDUSI