Mammoloogiaüksus

Mammoloogiaüksus kuulub naistehaiguste keskuse koosseisu. Mammoloogiaüksus on kõige suurem ja pikaajalisema kogemusega rinnavähi ravi keskus Eestis. Meie üksus tegeleb hea- ja pahaloomuliste rinnanäärme haiguste diagnoosimise ja kirurgilise raviga, mille alla kuuluvad ka rinda taastavad operatsioonid.

Üksuse koosseis

Üksuses töötab 6 rinnavähi ravile spetsialiseerunud arsti. Aastas teeme umbes 600 rinnanäärme operatsiooni, millest enamus rinnavähi patsientidele. Kõikidel osakonnas töötavatel arstidel on polikliinikus ambulatoorne vastuvõtt kahel päeval nädalas.

Mammoloogia üksuses töötavad:

  • dr Riina Kütner
  • dr Benno Äniline
  • dr Agne Kukk
  • dr Merje Jürisson-Pors
  • dr Sandra Teppo
  • dr Vappu Zobel

Rinnavähi kahtluse korral on võimalik registreeruda mammoloogi vastuvõtule telefonil 617 2361 või 617 1049. Vajalik on saatekiri.

Erinevate rinna-alaste murede korral saab ilma saatekirjata pöörduda ämmaemanda vastuvõtule, loe lähemalt. Broneerige aeg telefonil 617 2361 või 617 1049

Kvaliteetse ja tänapäevase rinnavähi diagnostika ja ravi eeldus on tihe koostöö erinevate erialade vahel. Meie igapäevased koostööpartnerid on radioloogiakeskus koos nukleaarmeditsiini osakonnaga, keemiaravikeskus, kiiritusravikeskus, patoloogiakeskus. Diagnoosi ja ravi puudutavad otsused võetakse vastu konsiiliumides, kuhu kuuluvad eelmainitud erialade arstid. Lisaks on patsientidel võimalik pöörduda valuravikabinetti ja taastusravikabinetti. Meie patsiente nõustavad ka psühholoogid, sotsiaaltöötajad ja koduse toetusravi meeskond.

Patsiendid tunnustavad meid

Soovin avaldada tänu patsiendisõbraliku ja professionaalse teenindamise eest mammoloogiakabineti õele Olga Šnitkole ja registratuurile nr 15.

Rimma Batša

Soovin kiita ja tänada oma arsti! Tulin Vappu Zobeli juurde tükiga rinnas. Vajasin operatsiooni, mille dr Zobel tegi. Tõesti kuldsed käed, kõik on väga korralik! Arst tegeles patsiendiga ja vastas kõikedele küsimustele. Pärast operatsiooni tuli kohe palatisse ja jutustas kõik ära. Väga sõbralik arst. Tänan kõiki PERHi töötajaid naistehaiguste osakonnas.

Jelena

VAATA KÕIKI TÄNUAVALDUSI