EMO sissepääs

EMO_sissepaas.JPG

Regionaalhaigla erakorralise meditsiini keskus (EMO) asub haigla X-korpuses. Abivajajatel tuleb erakorralise arstiabi saamiseks siseneda haiglahoonesse Lastehaigla poolt. EMO on avatud ööpäev ringi.

Polikliinikusse, plaanilisele haiglaravile ning haiglaravil viibijaid külastama pääseb haigla peaukse kaudu.

Parkimine

Autoga tulijatel tuleb Tervise või Retke teelt haiglahoonele lähenedes pöörata sisse Lastehaigla ja Regionaalhaigla vaheliselt teelt ning keerata valgusreklaami juurest X-korpuse parklasse. Parklas on 21 kohta ning lisaks 5 invaparkimiskohta. Erakorralise meditsiini keskuse esises tõkkepuuga parklas saavad tasuta parkida AINULT keskusesse pöördujad.

Keskusesse saabudes ning end arsti vastuvõtule registreerides tuleb esitada tõkkepuu seadest saadav parkimispilet registratuuri klienditeenindajale, kes selle vastavalt märgistab.

Keskusest lahkudes tuleb parkimispilet sisestada keskuse fuajees asuvasse makseautomaati. Makseautomaat näitab klienditeenindaja töödeldud pileti hinnaks „0 eurot“.

Tõkkepuuga parklas saab tasuta parkida 15 minutit. Selle aja jooksul on võimalik, nt patsiendi lähedasel või taksol, tuua patsient kohale või tulla talle järele. Sel juhul parkimispiletit eraldi märgistama või registreerima ei pea.

Kõigile teistele, kes soovivad just erakorralise meditsiini keskuse parklas parkida, maksab iga algav tund parkimist 4 eurot. Enne parkimise lõpetamist tuleb sisestada pilet erakorralise meditsiini keskuse fuajees asuvasse makseautomaati ja tasuda parkimise eest vastavalt automaadi näidule. Parkimise eest saab tasuda ainult sularahas, automaat tagastab ka raha.