III intensiivravi osakonna info

infotelefon: 617 3108
valvearsti (raviarsti) kõneaeg: kell 14.00–15.00
külastusaeg: iga päev kell 17.00–18.00

III intensiivravi osakond

Mustamäe anesteesia- ja intensiivravi üksuses on 14 III astme intensiivravi voodikohta, millest 3 paikneb tänapäevastes isolaatorites, mis on ette nähtud eelkõige raskete infektsioonidega haigete ravimiseks. III intensiivravi osakond on ka raskes üldseisundis põletushaigete intensiivravi keskus Eestis.

Meie osakond on varustatud moodsa kõrgtehnoloogilise aparatuuriga, mis võimaldab haigeid järjepidevalt monitoorida ning kasutada patsientidel juhitavat hingamist ja neerude asendusravi. Osakonnas ravime nii erakorralisi kui ka plaanilisi operatsioonijärgseid patsiente, kes vajavad III astme intensiivravi. Meie patsiendid vajavad aktiivravi, kopsude mehaanilist ventilatsiooni ning seisundi stabiliseerimist ulatuslike operatsioonide järel. Ravime ka operatsiooni järel tekkinud tüsistusi.

III intensiivravi osakond

Kaide Tuur

sekretär

617 3112

Kairi Marie Riigor

juhataja

617 3110

Aljona Jevromainen

Aljona Jevromainen

õendusjuht

617 3113

Patsiendid tunnustavad meid

Tänuavaldus kogu III intensiivraviosakonna kollektiivile. Oleme üksteise eludes põhjusega. Täname, et olete olemas, et ei väsiks teie vaim ja vägi tegemast tööd, mis toob koju tagasi armsa abikaasa, pojale isa, venna, hinnatud sõbra, päästja ja kolleegi kiirabisse. Olete imelised! Mart Vare perekond ja lähedased

Eve Jõesaar

VAATA KÕIKI TÄNUAVALDUSI