perh droon

2. juunist on patsientide külastamine taas lubatud

02.06.2022

Alates tänasest, 2. juunist on Regionaalhaiglas taas lubatud haiglas viibivate patsientide külastamine.

OLULINE INFO KÜLASTAJATELE!
Et mitte ohtu seada patsientide tervist, siis palume haiget külastada vaid juhul, kui olete terve. Palume patsienti kindlasti mitte külastada kui:

• Teil on ülemiste hingamisteede viirusnakkuse tunnused, sh köha ja nohu, oodake kuni Teie tervenemisest on möödunud vähemalt 72h (3 ööpäeva). Teil esineb kõhulahtisust.
  • Teie pereliige, lähedased või töökaaslased on juba haigestunud.

Kokkupuutel COVID-19 haigega palume Teid külastamist vältida kokkupuutele järgneva nädala vältel.

Patsienti külastama tulles palun:

• Kandke kogu haiglas viibimise ajal meditsiinilist maski, mille saate sissepääsu juurest
  • Puhastage enne palatisse sisenemist ja sealt väljudes käsi antiseptikumiga, sest kätehügieen aitab vähendada nakkushaiguste levikut.
  • Tulla mitte rohkem kui 1-2 külalisel korraga
  • Ärge kasutage istumiseks patsiendi voodit ega asetage isiklikke asju põrandale, voodile ja tööpindadele. Vältige haiglaaparatuuri ja patsiendi raviks kasutatavate vahendite puudutamist (voolikud, sondid, dreenid jne).
  • Väljuge palatist arsti visiidi ja protseduuride ajal.

Patsientide külastusajad Mustamäe, Hiiu, Seewaldi ja Kose korpustes leiab siit.

COVID-osakondades viibivate patsientide külastamine on võimalik ainult eelneval kokkuleppel raviarstiga.