KKongi_foto.jpg

Tallinna Lastehaigla tunnustas Kristjan Kongit kolleegipreemiaga

23.02.2022

Tallinna Lastehaigla tänab vabariigi aastapäeva eel Regionaalhaigla apteegi juhatajat Kristjan Kongit kui oivalist kolleegi laste ravi(mite) heaks antud aja, teadmiste ja südame eest ning tunnustades teda SA Tallinna Lastehaigla 2022. aasta kolleegipreemiaga. Palju õnne!

Tallinna Lastehaigla hematoloogia-onkoloogia osakonna pere kirjutab Kristjan Kongi kohta nii: “Kristjan suudab leida lahenduse igale probleemile, ükskõik, millise idee või ettepanekuga tema poole ka ei pöörduta. Ta on soe, innustav, osavõtlik ja ettevõtlik koleeg, kes ulatab alati varmalt abikäe ja leiab lahenduse pea igale probleemile. Suhtlus temaga on kerge ja ladus, vastused tulevad kiirelt. Kõik temaga seotud kogemused tekitavad südamesse sooja tänutunde. Oleme tänulikud Kristjan Kongi kompetentsile, abivalmidusele ja toetusele. Ühtlasi soovime tänada kõiki teisi kolleege Regionaalhaigla lahustuskeskuses, kellest igaüks on olnud südikas, sõbralik ja alati meie jaoks olemas. Suur-suur aitäh!”