Taastusravi keskuse Sõle korpus kolib ajutiselt Hiiu korpusesse

Taastus- ja palliatiivravi kliiniku juhataja on uuest aastast dr Annelii Jürgenson

20.12.2023

Regionaalhaigla taastus- ja palliatiivravi kliiniku juhataja konkursil valiti uueks kliinikujuhatajaks dr Annelii Jürgenson, kes on seni täitnud kliinikujuhataja kohusetäitja ülesandeid.

Regionaalhaigla ülemarst dr Kristo Eriksoni sõnul on dr Jürgenson saanud kliinikujuhataja kohusetäitja rolli täitmisega väga hästi hakkama. “Hindame dr Jürgensoni head tööd, mis ta on teinud kliiniku moodustamisel selle erinevate üksuste liitmise kaudu,” ütles dr Erikson ja lisas: “Tema uuteks väljakutseteks saavad kindlasti olema Hiiu funktsionaalse arengukava rakendamine ja Hiiu korpuses asuvate kliiniku tööruumide renoveerimine”.

“Taastus- ja palliatiivravi kliiniku fookuses on patsiendi terviklik käsitlus raviteekonnaüleselt, iseseisva toimetuleku ja elukvaliteedi parandamine,“ ütles dr Jürgenson. „Järgnevatel aastatel jätkame kindlasti keskuste ravitegevuse sisulise ja kvalitatiivse arendamisega.”

Dr Annelii Jürgenson on Regionaalhaiglas töötanud alates aastast 2019 – esmalt taastusravi keskuse ülemarst-juhatajana, seejärel kliinikujuhataja kohusetäitjana. Varem on ta mh töötanud Fertilitases, Ida-Tallinna Keskhaiglas.

Taastus- ja palliatiivravi kliinik on Regionaalhaigla üks seitsmest kliinikust, mis koondab oma struktuuri arstlikud erialad ja tervishoiu valdkonnad – taastusravi ja rehabilitatsioon, palliatiivravi, õendusabi (sh hospiitsravi ja koduõendus), järelravi, toitmisravi. Kliinik loodi 2020. aastal ja on viimasel kolmel aastal jõuliselt kasvanud ja arenenud.