Pilt_Kairi_Kivimae.jpg

Septembrist alustab Regionaalhaigla finantsjuhina Kairi Kivimäe

25.07.2022

1. septembrist hakkab Regionaalhaigla finantsvaldkonda juhtima mitmekülgse töökogemusega Kairi Kivimäe.

Kairi Kivimäe on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli finantsarvestuse eriala ning tal on magistrikraad Göteborgi Ülikoolist industriaal- ja finantsökonoomikas. Kairil on kogemusi nii era- kui ka avalikust sektorist, ta on töötanud Hansapangas ja Coca-Cola HBC-s finantsanalüütikuna, pikaajaliselt RMK-s finantskontrollerina ning alates 2017. aastast töötab ta ca 7500 töötajaga ja 46 ettevõttega Tallink Grupi peakontrollerina ning juhib grupiülest meeskonda.

"Uue finantsjuhi senine kogemus erinevatest tunnustatud ettevõtetest ning pikaajaline töö erasektoris annavad kindlasti väga hea stardipositsiooni Regionaalhaigla finantsvaldkonna edasi arendamiseks," ütles Agris Peedu.

"Minu varasem kogemus tuleb nii era- kui avalikust sektorist. Viimane neist Eesti ühest suurimast ettevõttest Tallink. Tallink andis võimaluse näha suure ettevõtte kasvamist ja arenemist kui ka COVIDist tingitud langust ning järkjärgulist taastumist. Tallinkist võtan kaasa teadmise, et keerulistel olukordadel on alati lahendus ja professionaalse meeskonnaga on kõik lahendatav. Kogesin, kui oluline on ettevõtte juhtimisel nii headel- kui keerulistel aegadel finantsosakonna läbimõeldud ja korrektne sisend," sõnas Kairi Kivimäe.

Soovime uuele kolleegile palju edu ja kordaminekuid!