Saku kiirabi esitleb kahte uut autot

13.11.2006 Põhja-Eesti Regionaalhaigla kiirabiosakond avab uue tugipunkti Sakus ning samas esitleb kahte uut kiirabiautot. Esitlus toimub kiirabi uutes ruumides Tammemäe operatiivteenistuste keskuses teisipäeval 14. novembril kell 14.00.

Regionaalhaigla soetas riigihankega kaks uut kiirabiautot, mille investeeringu suuruseks on 1,9 miljonit krooni. Uued sõidukid on Wolkswagen Transporter tüüpi ja toodetud 2006. aastal. Erakorralise meditsiini osakonna vanemarst Jelena T islova sõnul on uued autod komplekteeritud vastavalt Regionaalhaigla vajadustele. „Uued autod tagavad personali ja patsientide ohutuse,” märkis T islova.

Seni Saku alevikus asunud kiirabipunkt, kolib uutesse ruumidesse Tammemäe operatiivteenistuste keskusesse, samasse hoonesse saavad ruumid ka Päästeameti komando ja politsei.

Harjumaa kiirabi liitus Põhja-Eesti Regionaalhaiglaga 2003.aastal. Kiirabiosakonna tugipunktid Harjumaal asuvad Sakus, Keilas, Paldiskis, Kehras ja Kosel. Osakonna koosseisus on 6 kiirabi- ja 2 reanimobiilibrigaadi. 2005. aastal tegi Harjumaa kiirabi 13554 ja reanimobiil 1994 väljasõitu.