joulukuused_perh-3.jpg

RMK kinkis Regionaalhaiglale 17 jõulukuuske

01.12.2021

Täna, 1. detsembril andis RMK Regionaalhaiglale kingitusena üle 17 riigimetsast toodud jõulukuuske. Jõulukuused hakkavad kaunistama haigla erinevaid osakondi, pakkudes rõõmu nii töötajatele kui haiglas viibivatele patsientidele.

RMK peametsaülema Andres Sepa sõnul on RMK juba aastaid kinkinud jõulukuuski asenduskodudele ja mitmetele ühiskondlikele institutsioonidele. “Tänavu viime kuused ka riikliku haiglavõrgu haiglatele, et tuua jõulurõõmu meie tublidele arstidele ja meditsiiniõdedele, kel tänavune aasta on eriti keeruline olnud,” ütles Andres Sepp, lisades: “Tunnustame ja täname meditsiinitöötajaid ning soovime palju jõudu ja tervist nii neile kui kõigile haigestunutele, kes peavad pühad haiglas veetma. Toogu meie kuuseke neile killuke jõulurõõmu ja lootust helgemaks uueks aastaks!”

Kokku kingib RMK 106 kuuske 14 haiglale üle Eesti. Kuused toimetatakse haiglatesse hiljemalt 17. detsembriks.

RMK pakub riigimetsast jõulukuuse toomise võimalust juba alates 2008. aastast, et aidata hoida elus kaunist pühade traditsiooni. Kuuske tohib riigimetsast võtta vaid neist kohtadest, kust tal pole lootust suureks kasvada: teede ja kraavide servadest, elektriliinide ja vana metsa alt. Kuuse eest tuleb maksta enne selle maha võtmist, tasudes mobiili- või pangamaksega. Lisainfot leiab RMK mobiilirakendusest ja kodulehelt www.rmk.ee/kuuseke