Eestis algas Covid-19 vaktsineerimine

Regionaalhaiglas on avatud COVID-19 vastane vaktsineerimine

30.04.2021

Üleriigilise digiregistratuuri kaudu või telefonil 617 1049 saavad alates 3. maist Covid-vaktsineerimisele registreeruda kõik 50-aastased ja vanemad ning ka sel aastal 50-aastaseks saavad inimesed.

Lisaks on digigregistratuuri kaudu avatud registreerimine kõikidele vähemalt 16-aastastele riskirühma kuuluvatele inimestele (riskirühma kuulumist saad kontrollida patsiendiportaalist digilugu.ee).

Vaktsineerimine toimub Põhja-Eesti Regionaalhaigla polikliinikus – 1. korruse registratuuris nr 16.

Kui vaktsineerimisaja broneering on tehtud, palume polikliinikus olla kohal õigeaegselt. Kui kokkulepitud ajal ei ole võimalik vaktsineerima tulla, siis palume broneering tühistada. Vaktsineerimine toimub ainult eelneva registreerimise alusel.

Ametliku info COVID-19 vaktsineerimise kohta leiab: www.vaktsineeri.ee
Korduma kippuvad küsimused COVID-19 vaktsineerimise kohta Eestis leiab siit.