Regionaalhaigla

Regionaalhaigla Y-korpuse töö on taastunud

30.08.2024

29. augustil toimus Regionaalhaigla Mustamäe meditsiinilinnakus Y-korpuse keldrikorrusel patoloogiakeskuse jäätmete hoiustamise ruumis jäätmemahuti plahvatus ning sellest tulenevalt kemikaalide leke, mis on Päästeameti poolt lokaliseeritud, täna teostab päästeamet veel viimased päästetööd.

„Töötajad ja patsiendid õnnetuses viga ei saanud. Haigla operatiivstaap tänab nii haigla personali, kes tegutses kriisisituatsioonis kiirelt ja asjakohaselt kui ka Päästeametit operatiivse koostöö eest,“ ütles Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu.

Patsientidega, kellel 29. augustil toimunud õnnetuse tõttu vastuvõtt ära jäi, vōttis haigla ühendust ja leppis kokku uue visiidi. Palume patsientidel, kellega ühendust ei saadud, helistada haigla infotelefoni numbril 617 1300.

Töö Regionaalhaigla Y-korpuses on taastunud, välja arvatud patoloogiaüksuse keldrikorruse ruumis, kus õnnetus aset leidis.

Haigla EMO parkla on täna suletud seoses uute kiirendite transpordiga haigla kiiritusravi keskusesse, mis ei ole seotud päästekeskuse töödega. Täname mõistva suhtumise eest!