Regionaalhaigla tunnustas parimaid õendus- ja hooldustöötajaid

09.05.2024

8. mail toimunud Regionaalhaigla tähtede tunnustusõhtul andsid terviseminister Riina Sikkut ja haigla juhatus üle õendus- ja hooldusvaldkonna parimate tunnustused. Aasta Õendustöötajaks kuulutati Kersti Naelapää, Aasta Hooldustöötajaks Valeria Koemets ja Aasta Tulevikutäheks Alina Akulintševa.

“Regionaalhaiglas tunnustame aasta jooksul mitmeid töötajaid, kes loovad oma tööga väärtust Eesti tervishoiule ja aitavad suure pühendumusega patsiente. Parimaid õendus- ja hooldustöötajaid tunnustame silmapaistvate töötulemuste eest traditsiooniliselt kevadeti, rahvusvahelise õdede nädala raames,” ütles õendusdirektor-juhatuse liige Katre Zirel ja lisas: “Õendusvaldkond on ka meie suurim tööpere, moodustades üle poole kogu haigla töötajaskonnast.”

Regionaalhaigla Aasta Õendustöötaja on õenduskvaliteedi peaspetsialist Kersti Naelapää, Aasta Hooldustöötaja operatsiooniosakonna vastutav tehnik Valeria Koemets ja Aasta Tulevikutäht neuroloogiaosakonna hooldaja Alina Akulintševa.

Tänavu esitati Aasta Õe tiitlile 14, Aasta Hooldustöötaja tiitlile 6 ja Tulevikutähte tiitlile 10 suurepärast kolleegi, kes kõik on oma töös professionaalsed, pühendunud ja koostöövalmid, aga ka inimestena positiivsed, hoolivad ja lahked. Kokku töötab Regionaalhaiglas enam kui 2900 õendusvaldkonna töötajat.

Regionaalhaigla Aasta Õde või Hooldaja saab olla kolleeg, kes töötab haiglas vähemalt 30 tundi nädalas ja kelle pidev tööstaaž on rohkem kui kolm aastat. Ta on töötaja, kes täidab kohusetundlikult oma tööülesandeid, on koostööaldis, teisi innustav ja toetav, kes õpib ise ja annab teistele edasi uusi teadmisi ja oskusi.

Tulevikutähe tiitliga tunnustatakse töötajat, kes on Regionaalhaiglas töötanud alla kolme aasta. Ta on noor kolleeg, kes on töökeskkonda kiiresti sisse elanud ning saab oma tööülesannetega edukalt hakkama, on iseseisev ja vastutustundlik, õpihimuline ja avatud uutele teadmistele.