20230420_0879.jpg

Regionaalhaigla tunnustas parimaid õendus- ja hooldustöötajaid

21.04.2023

20. aprillil toimunud Regionaalhaigla tervishoiujuhtide ja arstide pidulikul koosviibimisel tunnustasid terviseminister Riina Sikkut, sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo ja haigla juhatus Regionaalhaigla parimaid õendus- ja hooldustöötajaid. Aasta Õeks kuulutati õendusjuht Agnes Ulp, Aasta Hooldustöötajaks hooldaja Kati Remmel ja Aasta Tulevikutäheks õde Richard Karajev.

Regionaalhaigla juhatuse liikme-õendusdirektor Katre Zireli sõnul tunnustab Regionaalhaigla aasta jooksul mitmeid haigla töötajaid, kes loovad oma tööga väärtust Eesti tervishoiule ja aitavad suure pühendumusega patsiente. “Parimaid õendus- ja hooldustöötajaid tunnustame silmapaistvate töötulemuste eest traditsiooniliselt kevadeti. Õendusvaldkond on ka meie suurim tööpere, moodustades üle poole kogu haigla töötajaskonnast,” selgitas Zirel ja lisas: “Tänavu esitati Aasta Õe tiitlile 11 suurepärast kolleegi, nomineeriti 5. Aasta Hooldaja laureaadi suurepärast tööd on märganud nii kolleegid, kui korduvalt esile toonud meie patsiendid.”

Regionaalhaigla Aasta Õde on pea- ja kaelakirurgia polikliiniku õendusjuht Agnes Ulp, Aasta Hooldustöötaja II taastusravi osakonna hooldaja Kati Remmel ja Aasta Tulevikutäht I kirurgia osakonna õde Richard Karajev. Kokku töötab Regionaalhaiglas enam kui 2300 õendus- ja hooldustöötajat.