Kuldmuna

Regionaalhaigla sai Kuldmuna konkursil 7 võidumuna

02.07.2021

Eile õhtul Põhjala tehases toimunud Kuldmuna auhinnapeol kuulutati välja turundusvaldkonna parimatest parimad. Meeleolukal auhinnapeol jagati võidumune reklaami, disaini, digitaalse reklaami, suhtekorralduse kui ka üritusturunduse valdkonna kõige vägevamatele tegudele ja tegijatele. Regionaalhaigla teenis ühe Kuldmuna, kolm Hõbemuna ja kolm Pronkskmuna.

“Meil on väga hea meel, et meie viimase aasta pingutus sai selliselt ära märgitud, aitäh! See on väärikas tunnustus kogu Regionaalhaigla meeskonnale, eriti igaühele, kes viimase aasta jooksul on andnud oma panuse, et selge tõenduspõhine sõnum levib,” ütles Regionaalhaigla kommunikatsiooniteenistuse juhataja Hede Kerstin Luik ja lisas: “Soovime olla usaldusväärne teejuht tervisemaailmas. On väga vahva, kui hästi on meie kolleegid, nii arstid, õed kui teised erialaspetsialistid valmis sellesse panustama, hoolimata oma niigi suurest töökoormusest.”

Kuldmuna

• TURUNDUSKOMMUNIKATSIOON / Digireklaam „Elu ei saa pausile panna!“, agentuur Age Creative

Hõbemuna

• PR-KAMPAANIA / Sotsiaal/vastutustundlik kommunikatsioon „COVID-19 kommunikatsioon Regionaalhaigla näitel“
  • TURUNDUSKOMMUNIKATSIOON / Digikampaania „Verd saab jagada“, agentuur Imagine/TBWA
  • TURUNDUSKOMMUNIKATSIOON / Otsereklaam: Ärikingitus „VERI GOOD kingitus“, agentuur Age Creative

Pronksmuna

• TURUNDUSKOMMUNIKATSIOON / Reklaam sotsiaalmeedias „Verd saab jagada“, agentuur Imagine/TBWA
  • DISAIN JA MEISTERLIKKUS / Meisterlikkus: Reklaamtekst „VERI GOOD“, agentuur Age Creative
  • KOGEMUSTURUNDUS / Sisekommunikatsiooni üritus „PERH Olympia Medicus“ Amazing Production

1990ndatel Eesti Reklaamiagentuuride Liidu algatatud ja hiljem TULI kätte läinud Kuldmuna festival sündis soovist tõsta esile neid andekaid Eesti meeskondi, kes suudavad kohaliku reklaami- ja turundusmaailma barjääre jõudsalt edasi nihutada. Nüüdseks juba 23. korda toimuv Kuldmuna on seega Eesti kõige vanem ja prestiižsem reklaamikonkurss, mille auhindadel on reaalne kaal nii üldsuse, tellijate kui konkurentide silmis.

Kõikide võidutöödega saab tutvuda: https://defol.io/kuldmuna/2021/finalists