Grand Man 2014 dr  Jaan Tepp

Regionaalhaigla Kuukiri oktoober-november 2014

01.12.2014

Täna ilmus trükist Regionaalhaigla ajalehe Kuukiri oktoobri-novembri kaksiknumber.

Selles Kuukirja numbris vaatame tagasi sisehaiguste kliiniku VIII kliinilisele konverentsile, mille ettekanded on üleval ka haigla kodulehel.
Hematoloogiakeskuse juhataja dr Iige Viigima andis Kuukirjale intervjuu enne konverentsi "30 aastat hematoloogia osakonna avamisest Tallinnas" toimumist, tutvustades lähenevat üritust ning hematoloogide tegemisi üldisemalt.
Kirurgiakliiniku juhataja dr Leonhard Kukk ja üld- ja onkouroloogia keskuse uroloog-vanemarst dr Peep Baum vaatavad tagasi VI Baltimaade onkoloogiakongressile Vilniuses, kus PERH oli esindatud 18 inimesega (11 arsti ja 7 õde), meie tohtrid tegid neli ettekannet ning teostasid ühe näidisoperatsiooni.

Terve lehekülg on pühendatud Regionaalhaigla 2014. aasta Grand Man' iks valitud dr Jaan Teppile. Dr Jaan Tepp on Räägivad nii dr Tepp ise kui ka lähimad kolleegid, sõbrad ja vend.
Kvaliteediteenistuse juhataja dr Marina Kaarna teeb kokkuvõtte ambulatoorsete patsientide rahulolu-uuringust.
Veeru-uudisteks on see, et haigla nõukogul on kaks uut liiget - dr Arvo Mesikepp ja Hanno Matto ning sellest, et doonoritelkides loovutas verd kogunisti 3000 inimest.

Head lugemist!