Regionaalhaigla kiirabikeskuse juhataja dr Arkadi Popov jätkab Lääne-Tallinna Keskhaigla juhina

08.12.2020

4. detsembril viibis Regionaalhaiglas viimast päeva tööl pikaaegne kiirabikeskuse juhataja-ülemarst dr Arkadi Popov. 5. detsembrist jätkab dr Popov tööd Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimehena.

Regionaalhaigla juhatus tänab dr Popovi haiglas tehtud tänuväärse ja tulemusliku töö eest. „Oleme Arkadile äärmiselt tänulikud kiirabikeskuse innovaatilise arendamise eest – olgu selleks helikopteri projekt, väikesaarte projekt või telemeditsiini rakendamine ja juurutamine. Täname Arkadit selle eest, et ta tegi juhina seda, mida julgevad teha vähesed meditsiinivaldkonna juhid – kasvatada endale järelkasv. Arkadi karjääriredelil edasiliikumine ei sunni meie kiirabikeskust põlvili, sest koolitatud ja entusiastlik uus juht on juba olemas,“ ütles Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu, lisades: „Loomulikult täname dr Popovi ka selle eest, et ta võttis Covid-19 esimese laine alguses julgelt vastu juhatuse poolt tehtud ettepaneku asuda Terviseameti meditsiinijuhiks. Oleme uhked selle suurepärase toimetamise üle!“

Regionaalhaigla juhatus tänab suurepärase koostöö eest ka senist Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimeest Imbi Moksi. Haiglatevahelise hea koostöö silmapaistvateks näideteks on ühised tegevused Covid-19 teise laine ettevalmistustes, perinataalkeskuse arendustes ning Regionaalhaigla tütarhaigla – Hiiumaa Haigla, igakülgses abistamises, et tagada saarel sünnitusabi. „Kinnitame Lääne-Tallinna Keskhaigla kollektiivile, et saate dr Popovi näol omale suurepärase ja kaasava kolleegi! Loodame jätkuvale heale koostööle Lääne-Tallinna Keskhaigla ning sealse juhtkonnaga – eesotsas Arkadi Popovi ja Imbi Moksiga,“ ütles Peedu.