Regionaalhaigla avab uuenenud registratuuri ja ortopeedia polikliiniku

14.10.2003

Kolmapäeval 15. oktoobril kell 13.00 avatakse Regionaalhaigla Mustamäe korpuses  renoveeritud ortopeedia polikliinik ning haigla registratuur. Ümberehituste tulemusena on lühenenud patsientide registratuurijärjekorrad ning ortopeedidele on loodud kaasaegsed vastuvõtutingimused.

Regionaalhaigla juhatuse esimehe Tõnis Alliku sõnul on tänu uuenenud tingimustele võimalik haigla polikliinikul teenindada rohkem patsiente kui senini ning suurendada seeläbi arstiabi kättesaadavust. Eelmisel aastal tegid patsiendid Regionaalhaigla Mustamäe korpuse polikliinikusse 138 000 visiiti.

Haigla fuajees asuva registratuuri ümberehitamisel loodi juurde registratuuritöötajate teeninduskohti, muutes seeläbi  patsientide teenindamise kiiremaks. Renoveerimistööde käigus vahetati välja ka kogu fuajee fassaadiaknad, soojustus, küttesüsteem ning sisustus.

Ortopeedia polikliinikus valmisid uued arstide vastuvõturuumid koos vastavate protseduuritubadega. Patsientidel on uues polikliinikus võimalik laenutada ka erinevaid abivahendeid - karke, ratastoole ja muud vajalikku.

Ümberehitus- ja renoveerimistöödele investeeris haigla kokku ligi kolm miljonit krooni. Aasta jooksul on Regionaalhaiglas valminud veel hematoloogia osakond, neurofüsioloogia keskus ja isolaator ning renoveeritud on üks osa  operatsiooniplokist ja polikliinikust.