Reginaalhaigla ajakirja suvenumber

Regionaalhaigla ajakirja suvenumber ootab lugemist!

29.07.2024

Pühendudes patsiendi murele

Seekord on meil ajakirjakaante vahel intervjuud olulise tunnustuse pälvinud kolleegidega. Regionaalhaigla auväärseim – grand man'i tiitel – kuulub arstile, kelle lugematud töötunnid on kulunud põletusravi edendamisele ja Eestis ainulaadse põletusravikeskuse ülesehitamisele. Dr Ain Seimarit iseloomustatakse ülivõrdes – kollegiaalne, hea huumorimeelega, väga töökas, alati patsientidega arvestav.

Aasta tohter Helen Ilumets räägib intervjuus arsti kutsest, põlvkondade erinevustest, tõdedes, et meil on noortelt arstidelt nii mõndagi kasulikku õppida, töö- ja pereelu ühitamisest ja puhkamise vajalikkusest. Õendus- ja hooldusvaldkonna parimaid kirjeldatakse kui särasilmseid ja hoolivaid. Hoopis huvitavast küljest avab end aasta kolleegiks valitud Priit

Evardi, kes tutvustab suurt kirge – pikamaajooksu. Soovitusi jagub tal nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Priit töötab igapäevaselt IT-teenistuses ning fakt, et ta valiti aasta kolleegiks, näitab, et selles suures organisatsioonis on vaja väga erinevate professionaalide panust, et üheskoos leida iga patsiendi murele parim lahendus.