Parkimisest Regionaalhaigla Mustamäe korpuse juures

04.01.2011 Nagu kõigis Tallinna parkimisautomaatides nii saab ka Põhja-Eesti Regionaalhaigla juures 1.—16 jaanuarini tasuda parkimise eest nii Eesti kroonides kui ka eurodes.

Kuna aparaadid mõlemat raha korraga vastu ei võta, siis on parkimise eest tasumine korraldatud järgmiselt:
1.-16. jaanuarini on võimalik Mustamäe korpuse juures soetada parkimispilet automaadist Eesti kroonide eest –1 tund parkimist maksab 10 krooni. Kui haigla külastajal puuduvad kroonid, on parkimispiletit võimalik osta parkimisteenindajalt eurodes – 1 tund parkimist maksab 0,64 eurot. Parkimisautomaadid varustatakse vastava infoga.
Segaduse vältimiseks soovitame kasutada mobiilset parkimist (parkimistsoon CP20).
Alates 17. jaanuarist 2011 hakkavad kehtima parkimisel uued eurohinnad. Regionaalhaigla Mustamäe korpuses maksab 1 tund parkimist 0,60 EURi (9,40 krooni).

Alates 1. juulist 2009 on Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe korpuse territooriumil parkimine tasuline. Haigla külastajatel ja patsientidel on võimalik oma sõiduk parkida haigla esise tee servas või haigla külgmises parklas. Sõiduki parkimisel palume järgida parkimisala operaatori kehtestatud parkimistingimusi, sh maksta parkimistasu. Parkimisala on tähistatud infotahvlite ja liikluskorraldusvahenditega.
1. detsembrist 2010 arvestatakse parkimistasu alates parkimise alustamisest e parkimise esimesest tunnist!