Ülisuur
Suur
Keskmine (tavaline)

Parkimine

Parkimiskorra muudatus:

Alates 15.02.2018 hakkab Regionaalhaigla A-korpuse ees asuvat maa-alust parklat opereerima Citypark Eesti OÜ, kes opereerib täna ka kõiki teisi patsiendiparklaid J. Sütiste tee 19 kinnistul.

Maa-alusele parklale tekib sarnaselt maapeale kliendiparklaga mobiilse parkimise võimalus.
Patsiendisõbralikuma ja mugavama parkimislahenduse saavutamise eesmärgil ning parklate operaatorteenuse alla jäämisest tingituna demonteeritakse alates tänasest A-korpuse ees olevate kliendiparklate tõkkepuusüsteemid. Tõkkepuud jäävad alles töötajate parklatele.

Alates 28.02.2018 lõpeb parklate operaatorleping Citypark Eesti OÜ-ga Hiiu korpuste (Hiiu 39 ja Hiiu 44) parklate parkimise korraldamisel seoses vastava teenuse vajaduse puudumisega.

Mustamäe korpus

Regionaalhaigla patsiendid ja nende lähedased saavad Mustamäe korpuse juures parkida kahetasandilises parklas, mis avati septembris 2017. Uues parklas on kokku 89 uut parkimiskohta, lisaks on jätkuvalt klientide kasutuses senine kliendiparkla hoone küljel, kus on 124 parkimiskohta. Invaparklas, mis asub samal tasandil peasissekäiguga, on erivajadustega inimeste tarbeks parkimiskohti kokku 18, sh üks parkimiskoht invataksole. Lisaks on hoone peasissepääsu ees kolm peatumiskohta patsientide sõidukist väljumiseks. Invaparkla on puudega inimese sõiduki parkimiskaardiga parkivatele patsientidele tasuta.

Parkimisel jälgige palun parkimisala operaatori kehtestatud parkimistingimusi, sh parkimistasu. Parkimistasu arvestatakse 30 minuti täpsusega, arvestusega iga algav 30 minutit. Parkimisala on tähistatud infotahvlite ja liikluskorraldusvahenditega. Mustamäe korpuse territooriumil on parkimine tasuline kõikidel nädalapäevadel ööpäev läbi.
 

Parkimise eest tasumine

SULARAHAS – parklas asuvatest piletiautomaatidest soetatud pilet tuleb asetada auto armatuurlauale nähtavale kohale. Piletiautomaadid võtavad vastu kõiki münte alates 5-sendistest (1- ja 2-sendiseid vastu ei võeta), kupüüridest 5- ja 10-euroseid.
M-PARKIMINE (mobiilne parkimine, parkimistsoon CP 20) – Juhul, kui Teil on mobiilsideoperaatoriga sõlmitud parkimise teenuse leping on võimalik parkimise eest tasuda mobiiltelefoniga. Parkimise alustuseks tuleb saata lühisõnum (SMS) numbrile 1902. Sõnumisse kirjutada auto number, selle järel jätta tühik ning viimasena sisestada parkimistsooni tähis CP20. Näiteks sõiduauto 123ABC parkimise eest tasumiseks näeks lühisõnum välja järgmiselt: 123ABC CP20. Parkimise lõpetamiseks helistada numbrile 1903. Parkimise alustamisel on mobiilside operaatori poolt SMS-i saatmise tasu 0,32 €.
NUTIPARKIMINE (tasumine 1 kord kuus regulaarse teenusarvega) – Nutiparkimise kasutamise eeldab vastava tarkvara olemasolu Teie nutitelefonis. NB! Nutiparkimisel puudub parkimise alustustasu, samuti kehtib sellise makseviisi korral Cityparki hallatavates parklates parkimistasudele hinnasoodustus 20%. Lisainfo: www.nutiparkimine.ee


E-PARKIMINE (parkimise eest tasumine panga ülekandega) - parkimispiletit on võimalik osta internetikeskkonnas, aadressil http://eparkimine.ee/pargi/regionaalhaigla_parkla, tasumine parkimise toimub pangalingi vahendusel.

Palun järgige liikluskorraldust!

PARKIMISTASUD
  • Iga alustatud 30 min. parkimist  0,50 €
  • ​Päevapilet (24 tundi)  4,50 €
  • 1 nädala pilet   18,00 €
  • 2 nädala pilet  23,00 €
  • 1 kuu pilet  40,00 €

Liikluskorralduse rikkumise korral võidakse Teile esitada leppetrahv või kohaldada sõiduvahendi sundteisaldamist haigla territooriumilt.

Parkimiskorra rikkujatele väljastatakse leppetrahv ning jämedalt parkimiskorda eiravad sõidukid teisaldatakse. Parkimiskontrolör viibib territooriumil tööpäeviti kella 8–19,  pisteliselt tehakse kontrolli ka puhkepäevadel ja pühadel.

Teavet parkimistingimuste, parkimistasude, leppetrahvide, muude tasude, teisaldamise tariifide ja sõiduki teisaldamise koha ning hoiul olevate sõidukite kohta saab OÜ-lt CITYPARK EESTI telefonil 673 5000 või e-posti aadressil park@citypark.ee 

Erakorralise meditsiini osakond (EMO) Mustamäel

EMO parklasse pääseb Lastehaigla poolsest küljest.

Autoga tulijatel tuleb Tervise või Retke teelt haiglahoonele lähenedes pöörata sisse Lastehaigla ja Regionaalhaigla vaheliselt teelt ning keerata valgusreklaami juurest X-korpuse parklasse. 

Parklas on 21 kohta, pluss 5 invaparkimiskohta. 

Erakorralise meditsiini keskuse esises tõkkepuuga parklas on AINULT keskusesse pöördujatele parkimine tasuta. 

Keskusesse saabudes ning end arsti vastuvõtule registreerides tuleb esitada tõkkepuu seadmest saadud parkimispilet registratuuri klienditeenindajale, kes selle vastavalt märgistab. 

Keskusest lahkudes tuleb parkimispilet sisestada keskuse fuajees asuvasse makseautomaati. Makseautomaat näitab klienditeenindaja töödeldud piletitele hinda „0 eurot“.

EMO tõkkepuuga parklas on võimalik viibida 15 minutit tasuta. Selle aja jooksul on võimalik nt patsiendi lähedasel või taksol kas tuua kohale erakorralise meditsiini keskuse patsient või tulla talle järele. Sel juhul parkimispiletit eraldi märgistama või registreerima ei pea.

Kõigile teistele, kes soovivad just erakorralise meditsiini keskuse parklas parkida, maksab iga algav tund parkimist 4 eurot. Enne parkimise lõpetamist tuleb sisestada pilet erakorralise meditsiini keskuse fuajees asuvasse makseautomaati ja tasuda parkimise eest vastavalt automaadi ekraanil kuvatavale näidule. Parkimise eest saab tasuda ainult sularahas, automaat tagastab vajadusel vahetusraha.

Teiste Regionaalhaigla korpuste juures on parkimine hetkel tasuta ning see toimub vastavalt konkreetses parklas kehtivale liikluskorraldusele.