Erakorralise meditsiini konverents 2024

28.06.2024

20. septembril toimub Regionaalhaigla erakorralise meditsiini konverents. 2024. aasta Regionaalhaigla erakorralise meditsiini konverentsi fookuses on kriitilises seisundis lapse käsitlus, mürgistused ning õpetlikud haigusjuhtumid erakorralisest meditsiinist.

Välisesinejaid ootame käesoleval aastal Rootsist, Karolinska Ülikoolihaiglast. Haigusjuhtumite lahendamine toimub interaktiivselt, koostöös publikuga, ning kõige osavamaid publiku hulgast ootab tunnustus. Näitusealal keskendume muuhulgas simulatsioonharidusele erakorralises ja prehospitaalses meditsiinis, viime läbi demonstratsioonsimulatsioone. Konverentsile on oodatud kõik erakorralise meditsiini spetsialistid (arstid, õed, kiirabibrigaadide liikmed) üle Eesti, ning ka kõik teised meedikud, kelle jaoks erakorraline meditsiin on saanud südamelähedaseks.

Osavõtutasu: 80€ +km, Registreeruda saate SIIN.

Lisainfo leiate SIIT.

RH_erakorralise_meditsiini_konverents24_A4.jpg