Erakorralise meditsiini keskuse parkla on 4. jaanuaril suletud

03.01.2011

Seoses uue kiirendi transpordi ja X-korpusesse tõstmisega on teisipäeval, 4. jaanuaril 2011 Regionaalhaigla erakorralise meditsiini keskuse ees olev parkla ajutiselt suletud. Uue kiirendi transpordiks ja X-korpusesse tõstmiseks on vajalik monteerida X-korpuse parklasse kraana. Suure pöörderaadiusega rasketehnika paigaldusega alustatakse teisipäeva hommikul kell 7 ning kell 10 alustatakse seadme X-korpusesse tõstmisega. Tööd kestavad orienteerivalt kella kolmeni.

Kuna lumekoristamise ja tööde teostamise ajal ei ole patsientidel võimalik parkida erakorralise meditsiini keskuse ees asuvas parklas, siis alates teisipäeva hommikul kella 6-st saavad patsiendid parkida Tallinna Lastehaigla ja X-korpuse vahelise kõnnitee servas. Turva- ja logistikateenistuse sisevalvetöötaja on abiks parkimise korraldamisel ning juhendab erakorralise meditsiini keskusesse pöördujaid.

Vabandame ebamugavuste pärast ning loodame kõigi mõistvale suhtumisele!