E-kursus "Elu pärast insulti"

Kutsume osalema veebikursusele "Elu pärast insulti" 

Kursus on mõeldud insuldist taastuvatele inimestele ja nende lähendastele, et pakkuda julgustavat tuge, jagada praktilisi nõuandeid ja soovitusi igapäevaeluga toimetulekuks ning annab juhiseid kuidas olla raviprotsessi aktiivselt kaasatud. Kursusel osaleja saab võimaluse kohtuda virtuaalselt teiste insuldi läbi elanud inimestega, jagada oma muresid ja kogemusi. Arutelud ja kogemuste jagamised kaasteelistega pakuvad taastujale mõistmist ja väga olulist n.ö. küünarnukitunnet.

Kursuse läbiviijaks on professionaalne taastusnõustaja ja konsultant Elen Kirt, kellel on läbi töötatud isiklik taastumise kogemus. Ta on läbinud vastavad väljaõpped ja koolitused ning on spetsialiseerunud insuldipatsientide taastumise temaatikale. https://www.taastusstuudio.ee/minust/taastusstuudiost 

Kursus toimub veebikeskkonnas Teams. Kursust ei salvestata, et kõik osalejate arutelud, küsimused ja vastused saaksid olla avatud vormis ja võivad sisaldada delikaatset infot. Kõigil osalejatel on võimalus rääkida, esitada küsimusi või ka lihtsalt kuulata, vastavalt meeleolule. 

Kursusel käsitletakse järgnevaid teemasid: 

  • Insulti haigestumine, patsiendikogemus
  • Insuldi tagajärjed ja nendega toimetulek
  • Taastusravi võimalused, patsiendikogemus
  • Lähedastele
  • Tark ja teadlik patsient

Kursus on osalejatele tasuta. 

Järgmine e-kursus toimub 12.04.2023, kell 15.00-19.00
REGISTREERU KURSUSELE SIIN