Tunnustus meditsiinitöötajatele

Dr Ene Miller ja Reena Kivi pälvisid Tallinna linna tunnustuse

06.12.2023

5. detsembril toimunud Tallinna abilinnapea Betina Beškina ja Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja Raimo Saadi pidulikul aastalõpu vastuvõtul Tallinna Raekojas tunnustati tervishoiutöötajaid, kes on sel aastal silma paistnud oma väga hea tööga ja olnud erakordselt tublid. Regionaalhaiglast pälvisid tunnustuse kõrva-nina-kurguarst dr Ene Miller ja sisehaiguste kliiniku õendusjuht Reena Kivi. Palju õnne!

Dr Ene Miller on pika staažiga Regionaalhaigla kõrva-nina-kurguarst. Pärast arstiteaduskonna lõpetamist töötas ta Mustamäe polikliinikus. Dr Ene Miller on oma eriala tippspetsialist: nina- ja ninakõrvalkoobaste kirurgia, kõrvakirurgia, kõrikirurgia vallas. Pisarakanali kirurgia alal on ta üks vähestest kõrva-nina-kurguarstidest Eestis, kes seda tehnikat valdab. Nõu ja jõuga on ta alati kolleegidele abiks, kui on tarvis keerulisi haigusjuhtumeid lahendada. Ta on alati reibas ja lahke, teadmishimuline, rohketel koolitustel osalenud nii meil Eestis kui ka terves maailmas. Kuid mis põhiline, siis dr Ene Miller on väga palju ise koolitanud, loenguid pidanud nii perearstidele kui eriarstidele, samuti õdedele. Rahvatantsupeol oleme teda tantsijate hulgas kohanud ja kokaraamatu esitlemisel oleme käinud, eks me võime tema kohta raamatugi kirjutada…

Reena Kivi on Regionaalhaigla sisehaiguste kliiniku õendusjuht. Ta on suurepärane liider ja väga hinnatud kolleeg, keda on iseloomustatud juhina, kes ei karda keerulisi väljakutseid. Reena on töökas ja läbi oma proaktiivse eluhoiaku inspireerib ka kolleege. Reena on ise motiveeritud ning tema jaoks on oluline tagada kolleegide motivatsioon. COVID pandeemiast tingitud tervishoiukriisi keskmes olles, mil õendus- ja hoolduspersonali töö planeerimine oli tõeline katsumus, tagas Reena läbi positiivse suhtumise töötajatele turvatunde. Reena loob meeskonna kasvamiseks võimalusi läbi erinevate tegevuste ja võimaluste. Reena jaoks on alati esikohal patsientide ja nende lähedaste heaolu tagamine haiglas. Tema poolt on algatatud mitmed projektid, mis on leidnud kõlapinda laiemaltki, olgu selleks teabepäevade korraldamine patsientidele, õe vastuvõtuteenuse arendamine või uute töötajate koolitamine. Lisaks kõikidele suurepärastele isikuomadustele võib välja tuua veel tema Saarlasele omast nutikust, loogilist ja ka analüütilist mõtlemisoskust.

fullscreen