perh4-5.jpg

“Aasta meeskonna” tiitliga tunnustati ka palliatiivravi keskust, eripreemia läks Kristel Ohale

08.12.2021

Täna, 8. detsembri hommikul toimunud töötajate infotunnis anti üllatuslikult üle Regionaalhaigla 2021. aasta teine “Aasta meeskonna” tiitel, mille pälvis palliatiivravi keskuse meeskond. Eripreemiaga tunnustati töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnajuhti Kristel Oha.

Regionaalhaigla juhatuse esimehe Agris Peedu sõnul otsustati tänavu “Aasta meeskonna” tiitliga tunnustada ühe asemel lausa kahte haigla töökat tiimi. “Kui 26. novembril andsime psühhiaatriakliiniku sügiskonverentsil üle neist esimese – psühholoogilise esmaabi kriisimeeskonnale, siis täna tunnustame suurepärase töö ja panuse eest vaimse tervise valdkonna arendamisel ka meie palliatiivravi keskuse meeskonda,” ütles Peedu ja lisas: “Eripreemia otsustasime seekord anda töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnajuht Kristel Ohale, kes on COVID-pandeemia tingimustes olnud olulise tähtsusega vahelüliks meie haigla töötajate ja nii psühholoogilise esmaabi kriisimeeskonna, palliatiivravi keskuse töötajate kui ka majavälise partneri, Sensuse vahel. Tänan ja tunnustan teid kõiki!”

Palju õnne veelkord nii psühholoogilise esmaabi kriisimeeskonnale, palliatiivravi keskuse töötajatele kui Kristel Ohale!