5-tärni õenduse konverents 2021

Regionaalhaigla ja Tallinna Tervishoiu kõrgkooli 5-tärni õenduse konverents 2021

Bad times, good nurses

10. november 2021

Worksup keskkonnas

Regionaalhaigla ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli koostöös kutsume Teid traditsioonilisele „5-tärni õenduse konverentsile: bad times, good nurses“.

Koguneme teadmiste vahetamiseks juba kolmandat korda, kuid lähtuvalt epidemioloogilisest olukorrast riigis, kohtume sel aastal virtuaalselt. Tänaseks on selge, et rahvusvahelisel konverentsil osalemiseks ei pea kodumaalt lahkuma, seega pakume teile võimalust ühineda maailmas tunnustatud ekspertitega Worksup keskkonnas.

Konverentsi kava koostamisel lähtuti professionaalse õenduse mudeli komponentidest -  inimkesksus, eestvedamine, innovatsioon ja tulemused. Vahetame kogemusi töötamisest COVIDi töökeskkonnas erinevates riikides, tunnustavast juhtimisest, tööjõu liikumisest tervishoius. Tutvume õenduse arengusuundadega ja eriõe innovaatiliste väljakutsetega. Arvestades 5-tärni õenduse konverentsi ajalugu, jätkame traditsiooniliste teemadega nagu Magnet ja 3N (NANDA-NOC-NIC) projektide uute suundade tutvumisega. Konverentsipäeva rikastavad ka üllatusesinejad.  

Konverentsini on jäänud kuu aega ning soovime, et 10. november annaks teile palju mõtteainet, ideid ja inspiratsiooni tegutseda õendusvaldkonna arengutega.

Kohtumiseni konverentsil!

5 tärni konverents.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konverentsi programm avaldatakse oktoobris siin lehel. 

Registreerimine on avatud!

Osalustasu 50€

Registreeri ennast SIIN