Maski kandmine

Meditsiinilist kaitsemaski tuleb kanda ambulatoorsel vastuvõtul ja uuringul viibides ning EMO-s vastuvõtul ja ootesaalis.

Patsientide külastamine

Seoses ägedate hingamisteede viirusinfektsioonide haigestumise kasvuga Eestis, ning vajadusega tõhustada patsientide ja töötajate nakkusohutust, kehtestab Regionaalhaigla alates reedest, 23. detsembrist 2022 taas haiglaravil viibivate patsientide külastuskeelu.

Patsientide külastamine on võimalik erandjuhtudel ainult eelneval kokkuleppel raviarstiga.

Patsientidele mõeldud pakid tuleb jätta haigla infolauda, kust need saadetakse patsientidele edasi. Palume pakile märkida korrektselt patsiendi nimi ja osakond.

Y-korpus - tipptasemel ravikeskkond

Y-korpus on Regionaalhaigla Mustamäe meditsiinilinnakus paiknev tipptehnoloogiline ravikeskus, kus tänapäevases ja patsiendisõbralikus keskkonnas osutatakse meie patsientidele vähiravi ja neeruravi. Uued ja kaasaegsed tööruumid on Y-korpuses ka diagnostikakliinikul, mis on tänapäevase ravitegevuse vaieldamatu alustala. Koostöös patoloogiakeskuse ja radioloogiakeskuse arstidega sünnivad iga patsiendi jaoks parimad raviotsused. Hoone 0-korrusel asuvad apteegi lahustuskeskus ja kahe magnetresonantstomograafiga (MRT) radioloogiaüksus.

Meie jaoks on oluline, et patsient tunneks ennast ravikeskkonnas võimalikult mugavalt ja hästi, seetõttu on uues Y-korpuses sellega igal sammul arvestatud. Palju on mõeldud ka lähedastele, kes on väga oodatud patsienti raviteekonnal toetama. Ka meie enda personal - arstid, õed ja hooldajad - on meile väga olulised ning seetõttu on erilist tähelepanu pööratud ka töötajate töö- ja puhketingimustele.

Y-korpuse osakonnad

  • Onkoloogia – ja hematoloogiakliinik

Päevaravi leiate esimeselt korruselt ja statsionaarse ehk palatiosakonna kolmandalt korruselt.
Hematoloogia palatiosakond on teisel korrusel.

  • Sisehaiguste kliiniku nefroloogiakeskus

Hemodialüüsi osakonna leiate esimeselt korruselt ja nefroloogiakeskuse palatiosakonna neljandalt korruselt.

Kuna uus Y-korpus on alles avatud, palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast! Kui teil on täpsustavaid küsimusi, võtke palun ühendust Regionaalhaigla infotelefonil 617 1300.