Y-korpus - tipptasemel ravikeskkond

Y-korpus on Regionaalhaigla Mustamäe meditsiinilinnakus paiknev tipptehnoloogiline ravikeskus, kus tänapäevases ja patsiendisõbralikus keskkonnas osutatakse meie patsientidele vähiravi ja neeruravi. Uued ja kaasaegsed tööruumid on Y-korpuses ka diagnostikakliinikul, mis on tänapäevase ravitegevuse vaieldamatu alustala. Koostöös patoloogiakeskuse ja radioloogiakeskuse arstidega sünnivad iga patsiendi jaoks parimad raviotsused. Hoone 0-korrusel asuvad apteegi lahustuskeskus ja kahe magnetresonantstomograafiga (MRT) radioloogiaüksus.

Meie jaoks on oluline, et patsient tunneks ennast ravikeskkonnas võimalikult mugavalt ja hästi, seetõttu on uues Y-korpuses sellega igal sammul arvestatud. Palju on mõeldud ka lähedastele, kes on väga oodatud patsienti raviteekonnal toetama. Ka meie enda personal - arstid, õed ja hooldajad - on meile väga olulised ning seetõttu on erilist tähelepanu pööratud ka töötajate töö- ja puhketingimustele.

Y-korpuse osakonnad

  • Onkoloogia – ja hematoloogiakliinik

Päevaravi leiate esimeselt korruselt ja statsionaarse ehk palatiosakonna kolmandalt korruselt.
Hematoloogia palatiosakond on teisel korrusel.

  • Sisehaiguste kliiniku nefroloogiakeskus

Hemodialüüsi osakonna leiate esimeselt korruselt ja nefroloogiakeskuse palatiosakonna neljandalt korruselt.

Kuna uus Y-korpus on alles avatud, palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast! Kui teil on täpsustavaid küsimusi, võtke palun ühendust Regionaalhaigla infotelefonil 617 1300.