Regionaalhaigla laboratoorium on Eesti suurim haiglalabor

Regionaalhaigla labor pakub tasulisi laboriuuringuid

14.09.2016

Regionaalhaigla labor pakub alates sügisest tasulisi laboriteenuseid, Mustamäe meditsiinilinnaku polikliinikus nr 9 saab kiiresti, mugavalt ning taskukohaste hindadega erinevaid vereanalüüse anda ja enda tervist kontrollida. Võimalik on tellida nii üksikuuringuid, laboriuuringute pakette ja kui ka laboriarsti konsultatsiooni.

"Laboriuuringud annavad hea ülevaate terviseseisundist," ütleb Regionaalhaigla laboratooriumi juhataja dr Marge Kütt ning lisab: "Terviseteadlike inimeste soovil oleme Regionaalhaiglas loonud võimaluse enda tervise kiireks kontrollimiseks. Väga oluliseks peame paindlikkust - inimene saab soovi korral teha nii üksikuuringuid või valida sobiva paketi ja kindlasti soovitame konsulteerida ka meie kogenud laboriarstidega, kes oskavad kõige paremini nõu anda, millist uuringut valida ning pärast tulemusi selgitada." Dr Küti sõnul on kõigi laboriuuringute hind Regionaalhaigla laboris võrdne kehtiva Eesti Haigekassa hinnakirjaga, patsient saab uuringute tellimisel ka hinnast lähtuda, et hoiduda planeeritust suurematest kulutustest.

Broneerige aeg läbi digiregistratuuri, telefoni teel või kohapeal. Esmast infot on võimalik saada Regionaalhaigla infotelefonil 617 1049, uuringute tellimist ja vastuste saamist puudutavate küsimuste osas saab lisainfot telefonil 617 2021 või laboriarsti konsultatsiooni mobiilinumbrilt 5370 7514.

Loe täpsemalt: tasuliste teenuste lehelt ning Regionaalhaigla blogist, kus laborijuht dr Marge Kütt selgitab, millal ning miks tasub uuringutele tulla.