Ülisuur
Suur
Keskmine (tavaline)

Palume patsiente haigena mitte külastada

Regionaalhaigla ei ole sel aastal veel kehtestanud viiruste hooajal piiranguid patsientide külastamiseks. Haigla paneb seejuures inimestele südamele, et haiglas viibivaid lähedasi võib külastada vaid ise terve olles. Haiglas viibides tuleks kasutada ühekordseid kaitsemaske, mille saab registratuurist või osakonnast. Kindlasti on gripi ja teiste viirushaiguste ennetamisel olulisel kohal kätehügieen. Haiglasse või osakonda sisenemisel tuleks kindlasti käsi antiseptikumiga desinfitseerida. Lugege täpsemalt SIIT.

Analüüside andmine

Regionaalhaigla labor teostab kvaliteetseid laboriuuringuid haiguste avastamiseks või välistamiseks ja ravi jälgimiseks. Teeme uuringuid nii arsti saatekirja alusel kui ka tasulisena. Labor on varustatud nüüdisaegse aparatuuri ja kvalifitseeritud personaliga. Enamik uuringuid teostatakse samal päeval.

Vereproovi andmine

Patsiendid saavad vereproove anda Mustamäe korpuses I korrusel polikliiniku vere andmise kabinetis C1070. Järjekorranumbri saab patsient registratuurist 9. Vereproove võtavad suure kogemusega professionaalsed õed.

Uriini, väljaheite jt kodus võetud proovide andmine

Proovinõud ja paberkandjal proovivõtujuhised saab registratuur 9 operaatorilt või uuringu tellijalt. Elektroonilised proovivõtujuhised leiate rubriigist Patsiendile ja lähedasele-> Infomaterjalid -> Protseduurid.

Uriini, väljaheite jt kodus võetud proove saab anda registratuur 9 operaatorile, informeerides teda proovivõtu kellaaja osas. Operaatoril on õigus keelduda aegunud proovimaterjalide vastuvõtmisest. Vajaduse korral antakse patsiendile uued proovinõud ja proovimaterjali saab uuesti nõuetekohaselt tuua, et tagada usaldusväärsed tulemused.

Vere andmise kabineti lahtiolekuajad:

Esmaspäevast neljapäevani kell 7.3017.00. Reedeti kell 7.30-16.00.

Enne vereproovi andmist on soovitatav olla söömata ja joomata.

Tasulised uuringud

Meie laboris on võimalik teha ka tasulisi uuringuid ilma arsti saatekirjata. Selleks tulge palun registratuuri nr 9 ja andke klienditeenindajale teada, milliseid uuringuid soovite teha. Vajaduse korral saab tellida kaebustele vastavaid uuringupakette. Teile väljastakse ettemaksuarve, mille saate tasuda sularahas või pangakaardiga. Arve tasumise järgselt kutsutakse teid järjekorranumbri alusel vere andmise kabinetti õe juurde, kes võtab tellitud vereproovid.

 Laboriarsti konsultatsioonile on vajalik eelnevalt registreerida tel 617 2021. Vastuvõtud toimuvad teisipäeviti ja kolmapäeviti kl 15 - 17.

Vere andmise kabineti õe või klienditeenindajaga tuleb kokku leppida, kuidas soovite vastust kätte saada. Võimalused on järgmised:

  • tulete ise vastusele järele vere andmise kabinetti
  • saate oma e-posti aadressile krüpteeritud vastuse sel juhul peate õele ütlema oma ID-koodi ja e-posti aadressi, teil peab olema kehtiv ID-kaart ja selle haldustarkvara ning peaksite oskama vastust dekrüpteerida
  • tähitud kirjaga