Ülisuur
Suur
Keskmine (tavaline)

Palume patsiente haigena mitte külastada

Regionaalhaigla ei ole sel aastal veel kehtestanud viiruste hooajal piiranguid patsientide külastamiseks. Haigla paneb seejuures inimestele südamele, et haiglas viibivaid lähedasi võib külastada vaid ise terve olles. Haiglas viibides tuleks kasutada ühekordseid kaitsemaske, mille saab registratuurist või osakonnast. Kindlasti on gripi ja teiste viirushaiguste ennetamisel olulisel kohal kätehügieen. Haiglasse või osakonda sisenemisel tuleks kindlasti käsi antiseptikumiga desinfitseerida. Lugege täpsemalt SIIT.

Lisateenused

Toidu, jookide ning esmatarbe- ja meditsiinikaupade ostmise võimalused

Haiglahoone I korrusel saab osta jooke ja toiduaineid või einestada kohapeal. I korrusel fuajees on söökla ja esmatarbekaupade kauplus. Aatriumis on avatud Reval Cafe kohvik.

Meditsiinilised abivahendid

Meditsiinilisi abivahendeid on võimalik osta I korrusel abivahendite poest Tervise Abi. Abivahendite pood on avatud tööpäeviti 8.0016.30.

Lisainfo telefonil 652 0886
 

Ravimid ja apteegikaubad

Ravimeid ja apteegikaupu saab osta haigla I korrusel registratuuri juures asuvast apteegist. Apotheka apteek on avatud tööpäeviti 8.3018.30. 

Apteegi telefoninumber on 654 2589

Apteegi tegevusloa leiate SIIT.

Esmatarbekaubad

Hügieeni- ja esmatarbevahendeid ning ümbrikuid ja marke saab osta I korruse fuajees esmatarbekaupade kauplusest. Kauplus on avatud tööpäeviti 8.0019.00, puhkepäevadel ja riiklikel pühadel 9.0017.00 Kirjade postitamiseks on postkast Mustamäe korpuse fuajees.

Einestamisvõimalused

Reval Cafe leiate aatriumist, kohvik on avatud tööpäeviti  7.3019.00 ning puhkepäevadel 08.0017.00

Lillepood

I korrusel fuajees asub lillepood. Lillepood on avatud tööpäeviti 8.3018.00

Sularaha

Sularaha saab välja võtta I korrusel aatriumi ees, kus asub Swedbanki pangaautomaat.