Kriisiõppus TERVEX

Regionaalhaigla osaleb laupäeval kriisiõppusel TERVEX 2017

19.05.2017

Regionaalhaigla osaleb laupäeval, 20. mail, kriisiõppusel TERVEX 2017, mille raames harjutatakse ajavahemikul 12.00 kuni 18.00 masskannatanutega sündmuse lahendamist.

Õppusel osalevad täiendavalt välja kutsutud Regionaalhaigla töötajad. Tööl olev personal jätkab õppuse ajal tavaülesannete täitmist.

Õppuse stsenaariumi järgi tuuakse  Regionaalhaigla erakorralise meditsiini osakonda Tallinna Kiirabiga ja Kaitseväe sõidukitega ligikaudu 50 õppuse patsienti. Toimub triaaž ning ravile suunatud patsiendid viiakse vastuvõtust kuni vastava osakonna ukseni, sealt edasi mängitakse tegevused läbi virtuaalselt. Samuti harjutatakse aatriumis ravikohtade avamist, kuid õppuse patsiente aatriumi ei paigutata.

Õppuse käigus on haigla territooriumil rohkelt sagimist ning seoses sellega palume kõikidelt mõistvat suhtumist.