_AP61013.jpg

Regionaalhaigla otsib IT-professionaale - tule meile e-haiglat arendama!

29.05.2017

Regionaalhaigla otsib oma meeskonda säravaid IT-professionaale. See on ainulaadne võimalus, tule ja panusta enda teadmistega e-haigla arengutesse ja tulevikku!

Haigla infosüsteemi peaarhitekt

Ootame oma meeskonda haigla infosüsteemi peaarhitekti, kelle kujundada on Regionaalhaigla IT arhitektuur ja strateegia.

Haigla infosüsteemi peaarhitektina on Sinu ülesandeks:
• haigla infosüsteemi arhitektuuri defineerimine ja arendamine
• valmistootena ostetud süsteemide ja liidestuste haigla infosüsteemi integreerimine
• ärilahenduste arendusprojektide infotehnoloogilise komponendi planeerimine, tellimine ja administreerimine

Kuulutuse leiad SIIT

E-haigla juht

Ootame Regionaalhaigla meeskonnaga liituma E-haigla juhti, kelle kujundada ja arendada on infotehnoloogiline terviklahendus Eesti ühes suurimas ja tehnologiseeritumas tipphaiglas.

E-Haigla juhina:
• oled haigla raviprotsesside infotehnoloogilise platvormi visiooni arendaja
• juhid E-Haigla integreerimist tervishoiuvaldkonna üleriiklike digitaalsete teenuste ja protsessidega (E-Tervis)
• analüüsid haigla infosüsteemi arendusvajadust, püstitad ja koordineerid projekti-ülesandeid ja koostöös haigla infosüsteemide peaarhitektiga tagad projektide infotehnoloogilise osa ellurakendamise
• juhid ja administreerid haigla ärilahenduste arendustegevuseks vajalike ressursse
• oled E-Haigla meeskonna eestvedaja

Kuulutuse leiad SIIT

Huvi korral saada meile oma  CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 06. juuniks 2017 e-posti aadressile cv@regionaalhaigla.ee. Lisainfot jagab juhatuse liige Katrin Rasmann, tel 617 1525.