Dr Valdo Toome

Kõrgetasemeline Austraalia töörühm korraldab Regionaalhaiglas koolituse

02.09.2016

26.-30. septembrini toimub Regionaalhaiglas anestesioloogiakliiniku juhi dr Valdo Toome eestvedamisel Austraalia Critical Care Research töörühma (CCRG) meeskondlik koolitus "Trahheostomeeritud patsiendi multidistsiplinaarne käsitlus".
Koolitajateks on maailmas tunnustatud juhtivad spetsialistid Austraaliast prof. John Fraser, Anna-Liisa Sutt, Melannie Edwards ja Oystein Tronstad. Koolitus põhineb trahheostomeeritud patsiendi tervikliku käsitluse innovatiivsetele uuringutulemustele, annab süsteemseid teoreetilisi teadmisi ning praktilisi oskusi arstidele, õdedele, füsioterapeutidele ja logopeedidele.

Koolitusel kasutatakse uuenduslikku lähenemist erinevate meeskonnaliikmete ühendamiseks läbi juhtumipõhiste arutelude, analüüside ja lahenduste. Teoreetilised teadmised kinnituvad praktiliste oskustega Eesti suurima haigla kliinilises keskkonnas. Kompetentsikoolitus toimub Regionaalhaigla Mustamäe korpuses (Sütiste tee 19, Tallinn) ruumis X2066-67. Koolituse maht on 40 tundi. Koolitus toimub inglise keeles.

Täpsem info ning registreerumine Regionaalhaigla koolitustalituse lehel.