Regionaalhaigla ajakiri

Ilmus Regionaalhaigla ajakirja uus number

04.01.2017

Ilmus Regionaalhaigla ajakirja neljas number, mis pakub palju põnevat lugemist erinevatel Regionaalhaigla arengut ning käekäiku puudutavatel teemadel.

Muutused tulevad väljastpoolt, muudatusi saame juhtida. Sageli suunavad just väljast tulevad muutused meid muudatusi tegema ja nii loome uut kvaliteeti. Muudatuste aeg on uute võimaluste aeg.

Uuendusmeelse haiglana on Regionaalhaigla pidevas arengus ja arstiabi osutamisel sageli esimene uute raviviiside ja tehnoloogiate rakendaja. Sellest sügisest on haiglal kaks uut tippjuhti ja nende värsked mõtted toovad väärt arenguid ka tugivaldkondadesse. Uue juhatuse esimehe Agris Peeduga saame siin numbris pisut lähemalt tuttavaks. Põhilised asjad on seejuures ikka muutumatud – patsiendikesksus, meeskonnatöö ja professionaalsus on selges fookuses. Tuleme ju kõik hommikul tööle ikka patsiendi jaoks.

Siin numbris tutvume Regionaalhaigla grand mani dr Viktor Sergejeviga, kes neljateistkümnenda grand manina on esimene psühhiaater selles väärikate tohtrite rivis. Dr Peep Laanmets jagab omi mõtteid kardioloogia väljakutsetest, dr Leonhard Kukk uroloogia arengutest. Dr Mait Altmets räägib vaktsineerimisest. Andrus Paats kirjutab meditsiinitehnika rollist ravitöös. Kuuleme õdede iseseisvast vastuvõtust haavaõe Helena Terni käest. Teemaks on ka rahvusvaheline koostöö – räägime interdistsiplinaarsest trahheostoomiaalasest koolitusest ja välisministeeriumi koostööprojektist kolmandate riikide suunal. Ja juttu tuleb muustki.

Head lugemist!

Ajakirja elektrooniline versioon on leitav SIIT